This is the current climate summary for station/object WMKP. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 27.78° C |
| Low Temperature | 26.67° C |
| Average Temperature | 27.47° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (3.58 m/s) |
| Highest Pressure: | 1012 mm |
| Lowest Pressure | 1009 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 32.78° C |
| Low Temperature | 27.78° C |
| Average Temperature | 30.36° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (7.15 m/s) |
| Highest Pressure: | 1012.6 mm |
| Lowest Pressure | 1008 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Tue May 26 | Mon May 25 | Sun May 24 | Sat May 23 | Fri May 22 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 27.78° C | 32.78° C | 0° C | 0° C | 30.56° C | 30° C | 32.78° C |
| Low Temperature | 26.67° C | 27.78° C | 0° C | 0° C | 25.56° C | 25° C | 25.56° C |
| Average Temperature | 27.47° C | 30.36° C | 0° C | 0° C | 26.89° C | 27.36° C | 29.11° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 1012 mm | 1012.6 mm | 0 mm | 0 mm | 1012.8 mm | 1014 mm | 1012.4 mm |
| Lowest Pressure | 1009 mm | 1008 mm | 0 mm | 0 mm | 1010 mm | 1009 mm | 1008 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active